Yhteystiedot

Kymsoten JHL:n luottamusmiehet kaudelle 1.5.2019 - 31.12.2021 ovat:


Mika Byman, pääluottamusmies (päätoiminen)

Puh 050 3100 389, mika.byman@kymsote.fi


Petra Ekberg, luottamusmies, koti-, asumis- ja hoivapalvelut sekä terveyden (KAH) ja terveyden- ja sairaanhoidon palvelut (TESA) ja varapääluottamusmies

Puh 040 4898 361, petra.ekberg@kymsote.fi 


Anita Punkkinen, varaluottamusmies, koti-, asumis- ja hoivapalvelut sekä terveyden (KAH) ja terveyden- ja sairaanhoidon palvelut (TESA)

anita.punkkinen@kymsote.fi   


Miia Pahkala, luottamusmies , psykososiaaliset ja kehitykselliset palvelut (PSYKE)

Puh 040 4898 584, miia.pahkala@kymsote.fi


Taru Kuntonen, varaluottamusmies, psykososiaaliset ja kehitykselliset palvelut (PSYKE)

taru.kuntonen@kymsote.fi

Kymsote Jhl 586 hallitus 2020-2021

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero
PuheenjohtajaTiia Laurilalaurilantiia86@gmail.com040 483 3237
VarapuheenjohtajaLassi Vesterinenlassi.vesterinen@outlook.com040 483 3248
SihteeriVirpi Aunelavirpiaunela@gmail.com040 726 7141
TaloudenhoitajaTuija Mannarituija.mannari@kymsote.fi040 483 3154
JäsenTuuli Koskinentuuli.koskinen@kymsote.fi020 633 4180
JäsenJuho Lampilajuho.lampila@kymsote.fi040 489  8315
JäsenPetra Ekbergpetra.ekberg@kymsote.fi040 489 8361
VarajäsenAnita Punkkinenanita.punkkinen@kymsote.fi020 615 7959
VarajäsenElina Huuhtanenelina.huuhtanen@kymsote.fi040 489 8585
VarajäsenMiia Pahkalamiia.pahkala@kymsote.fi040 489 8584

Kymsote Jhl 586 ry 
Kymenlaakson sosiaali- ja terveyspalvelujen kuntayhtymä Kymsote                                                                               

Luottamusmiestoimisto:                                                                                                                                                                           Sairaalankuja 2  as 2, 45750  Kuusankoski